Bielizna erotyczna – dlaczego warto ją nosić?

Jeżeli jesteś kobietą, która chce się podobać sobie, ale także innym – przede wszystkim chodzi o swojego partnera, nieważne czy to chłopak, narzeczony, a może po prostu mąż, jak najbardziej powinnaś ubierać się w bieliznę erotyczną. Co prawda nie ma przymusu bezpośredniego, zapewne niektórzy panowie teraz się zasmucą, ale jednak prawda jest taka, że kobietom generalnie ładniej w seksownej bieliźnie. Zarówno tym bardzo atrakcyjnym, jak i przeciętnie wyglądającym – a nawet takim, które wyglądają dosyć kiepsko, zapuściły się, nie dbają wcale o siebie. Jak to się mówi, nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie dbają o siebie. Można pokusić się zatem o takie twierdzenie – nie ma niepociągających kobiet, nieseksownych, są tylko i wyłącznie takie, które nie mają na sobie bielizny erotycznej. Warto zwrócić na to uwagę, gdy znowu będziemy narzekały na chociażby brak dopasowania łóżkowego ze swoim partnerem.

 

Czyli bardzo duża zaleta noszenia bielizny erotycznej jest właśnie taka, że będziemy wyglądały bardziej seksownie, co wpłynie pozytywnie na nas, na partnera, na życie łóżkowe. Ciężko nie wspomnieć także o tym, że jakby nie patrzeć bielizna erotyczna pobudza libido u mężczyzny, a wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, iż z tym libido jest bardzo różnie. Biologii się nie oszuka – panowie mają najwyższe libido wtedy, gdy jeszcze nie są panami, a zwykłymi chłopakami, zaś kobiety wręcz przeciwnie. Aby się dopasować, kobieta powinna zadbać o siebie – wiadoma sprawa, że nie tylko bielizna erotyczna odgrywa bardzo duże znaczenie, ale raczej nie da się ukryć faktu, iż bielizna ma wielkie znaczenie.
Jednakże nie ma sensu kupować takiej bielizny, która nie podoba się nam, a także – chociaż niekoniecznie, naszemu partnerowi. Powinnyśmy bardzo dobrze czuć się, bielizna erotyczna w żadnym razie nie może nas uwierać, powinnyśmy czuć się w niej możliwie jak najbardziej swobodnie. Czyli jeżeli nie należymy do grona takich kobiet, które są miłośniczkami stringów bądź gorsetów, nie kupujmy ich. Nic za wszelką cenę, bo przecież najbardziej istotne jest to, aby czuć się swobodnie w swoim ubiorze. Chociaż czymś oczywistym jest to, że czasami warto iść na jakiś kompromis, oczywiście nie za duży. Nasz partner zapewne też nie chciałby, abyśmy ubierały go za niego, więc doskonale to zrozumie, ale mimo wszystko warto dać z siebie nieco więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *